kategoria
gmina
Przedsiębiorstwo w czasie pandemii COVID-19 - bezpłatne spotkania dla przedsiębiorców

Przedsiębiorstwo w czasie pandemii COVID-19 - bezpłatne spotkania dla przedsiębiorców

Szanowni Państwo, w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego oraz firmy doradczo-szkoleniowej INNpuls serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z Podkarpacia na cykl czterech szkoleń „Przedsiębiorstwo w czasie pandemii COVID-19”. Spotkania mają charakter otwarty i prowadzone są z wykorzystaniem aplikacji ClickMeeting (nie wymaga instalacji). Liczba miejsc ograniczona. Udział jest bezpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji. https://innpuls.clickmeeting.com/

Dzień  informacyjny 'Innovation Coach  - wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I

Dzień informacyjny 'Innovation Coach - wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I"

11 lutego 2020. Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska organizuje w Rzeszowie dzień informacyjny pt. 'Innovation Coach - wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I"

Warsztaty rysunku

Warsztaty rysunku

Niezła Sztuka zaprasza na czwartkowe warsztaty rysunkowe Ruszamy z wiosenną serią zajęć

Piknik Nauki EKSPLORACJE

Piknik Nauki EKSPLORACJE

Piknik Nauki EKSPLORACJE to coroczne wydarzenie, którego celem jest popularyzacja, nauki oraz techniki, propagowanie interaktywnego modelu przekazywania wiedzy, edukacji nieformalnej oraz promocja projektu utworzenia podkarpackiego centrum nauki.

Odkrywajmy Europę! - Przystanek Rumunia

Punkt biblioteczny Filii nr 9 oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Rzeszów zapraszają na prelekcję "Odkrywajmy Europę! - Przystanek Rumunia. Jest to cykl spotkań realizowany pod patronatem Rumuńskiego Instytutu Kultury w Warszawie. Punkt biblioteczny Filii nr 9 w Rzeszowie Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 79a

SWAP książek - sprzedaj / kup / zamień

SWAP książek - sprzedaj / kup / zamień

Niezła Sztuka zaprasza na SWAP książek! Świetna okazja, by dać swoim książkom drugie życie i wypuścić je w świat w zamian zyskując inne Spotykamy się między godz. 14:00 a 17:00

Zapytanie ofertowe na wykonanie strony internetowej.

Zapytanie ofertowe na wykonanie strony internetowej.

Szanowni Państwo, w związku z realizacją projektu „ŚWIAT KARPACKICH ROZET - DZIAŁANIA NA RZECZ ZACHOWANIA KULTUROWEJ UNIKALNOŚCI KARPAT” (PLBU.01.01.00-18-0365/17-00) realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu z Unii Europejskiej, zwracamy się z prośbą o złożenie oferty, której przedmiotem będzie wykonanie strony internetowej.

Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów 21 - 23 maj 2019 r.

Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów 21 - 23 maj 2019 r.

Zapraszamy na międzynarodowe wydarzenie Aerospace and Defense Meetings Central Europe Rzeszów 21 - 23 maj 2019 r., które będzie doskonałą okazją dla liderów przemysłu lotniczego i obronnego do nawiązania nowych, jak i wzmocnić istniejące kontakty biznesowe. Więcej informacji jest dostępnych pod linkiem: http://poland.bciaerospace.com

„NCBR dla Firm – wsparcie dla Przedsiębiorców z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2019”

„NCBR dla Firm – wsparcie dla Przedsiębiorców z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2019”

SGPPL „Dolina Lotnicza” i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zapraszają przedsiębiorców z sektora lotniczego do udziału w spotkaniu. Pracownicy i eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju poprowadzą prezentację nt. aktualnej oferty NCBR z POIR oraz indywidualne spotkania dla przedsiębiorców z sektora lotniczego.

„Cała naprzód!

„Cała naprzód!" - Kompleksowy program wsparcia zawodowego

Abakus Konsulting Sp. Z o.o. Sp. k. ogłasza nabór do projektu stażowo-szkoleniowego „Cała naprzód! Kompleksowy program wsparcia zawodowego dla osób młodych z województwa podkarpackiego”.

Koncert chórów w Boguchwale, Jasełka w Woli Zgłobieńskiej

Koncert chórów w Boguchwale, Jasełka w Woli Zgłobieńskiej

13 stycznia o godzinie 13:00 w kościele pw. św. Stanisława w Boguchwale odbędzie się Noworocznych Koncert Chórów. Kolędy wykonają chóry: Deo Gloria z Boguchwały, Gaudium z Mogielnicy i Benedictus z Czudca.

Spotkanie panelu ekspertów dotyczące lotnisk i lądowisk na Podkarpaciu

Działając na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego i w imieniu Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN w załączeniu przekazujemy zaproszenie do udziału w panelu ekspertów dot. lotnisk i lądowisk na Podkarpaciu i ich wpływu na rozwój lokalny i regionalny.

Pomoc
format_list_bulleted

Fill the survey

Go to the survey