kategoria
gmina
Dzień  informacyjny 'Innovation Coach  - wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I

Dzień informacyjny 'Innovation Coach - wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I"

11 lutego 2020. Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska organizuje w Rzeszowie dzień informacyjny pt. 'Innovation Coach - wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I"

„Postaw na swój rozwój”

„Postaw na swój rozwój”

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” zaprasza do udziału w projekcie pn. „Postaw na swój rozwój” o numerze POWR.01.02.01-18-0015/18 współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020Priorytet I.

Projektowanie CAD, symulacje symulacyjne, symulacje hałasu, wibracji i rozciągania

Wiodąca firma inżynierska z południowo-wschodniej Polski, specjalizująca się w branży lotniczej, kolejowej i motoryzacyjnej, oferuje kompleksowe usługi w zakresie rozwoju produktów do gałęzi transportu. Ogromną zaletą firmy jest możliwość opracowania kompletnych pojazdów do transportu naziemnego i komponentów samolotów, a także narzędzi i linii montażowych. Firma poszukuje nowych klientów, w szczególności OEM z różnych branż. Firma oferuje projektowanie CAD, symulację symulację hałasu, wibracji, obliczeniowej dynamiki płynów i pomiarów rozciągania. Ma kilkuletnie doświadczenie w branży lotniczej, kolejowej i motoryzacyjnej. Posiada doświadczony zespół inżynierów mechaników i najnowocześniejsze narzędzia CAD, które pozwalają przedstawić się jako wiarygodny partner. Ich klientami są 3 największe firmy kolejowe na świecie, duże firmy lotnicze i producenci OEM. Firma działa na rynkach Niemiec, Francji, Włoch, Belgii, Austrii, Ukrainy i Rumunii. Oferuje kompletne usługi w zakresie rozwoju produktów do transportu. Opracowuje również kompletne tramwaje, autobusy, pociągi elektryczne i diesel, lokomotywy, przyczepy, elementy samolotów, oprzyrządowanie do spawania i linii montażowych za pomocą Catia, Pro / Engineer, NX, MSC Nastran, Adams, Simpack, Star, LS-Dyna, Hypermesh, Enovia i TeamCenter. Kontakt: info@dolinalotnicza.pl

Technologia powłok cynkowych

MŚP z południowo-wschodniej Polski jest producentem różnych elementów, głównie dla klientów z branży motoryzacyjnej, meblarskiej i energetycznej. Ma doświadczenie w obróbce skrawaniem, pomiarach i spawaniu, stale udoskonala park maszynowy i wdraża nowe technologie. Firma oferuje swoim krajowym i międzynarodowym partnerom wydajną technologię powłok cynkowych, która może być stosowana do pokrywania różnych materiałów metalowych o różnych rozmiarach i kształtach. Technologia powłoki cynkowej zapobiega utlenianiu materiału metalicznego przez tworzenie bariery i działają jak anoda protektorowa, jeśli ta bariera jest uszkodzona. Firma poszukuje partnerów zainteresowanych zmianą aktualnie stosowanych technologii galwanicznych i wdrożeniem oferowanej technologii we własnych obiektach. Kontakt: info@dolinalotnicza.pl

 Możliwość poszukiwania partnerów biznesowych w trakcie ADM Central Europe Rzeszów.

Możliwość poszukiwania partnerów biznesowych w trakcie ADM Central Europe Rzeszów.

We współpracy z siecią Enterprise Europe Network zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie brokerskiej organizowanej w trakcie ADM Central Europe Rzeszów. Zaprezentuj swoją firmę lub instytucję badawczą, zbadaj możliwości znalezienia nowych partnerów biznesowych, technologicznych lub badawczych i zapoznaj się z perspektywami sektora lotniczego, kosmicznego i motoryzacyjnego.

Polska firma poszukuje strategicznego partnera z udziałem mniejszościowym lub większościowym.

Firma poszukuje inwestora strategicznego zainteresowanego wspólnym przedsięwzięciem, przejęciem firmy lub udziałem w spółce.

Pomoc
format_list_bulleted

Fill the survey

Go to the survey