Promocja na instalacje fotowoltaiczne

od 2019-03-25 do 2019-03-31

Ceny prądu rosną w zastraszającym tempie, a to nie koniec podwyżek. Od 1 stycznia 2020 roku czeka Państwa kolejna podwyżka cen prądu, prawdopodobnie o 30%. Jedyną możliwością zabezpieczenia domowego budżetu przed ciągłymi podwyżkami jest zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, która wyprodukuje dla Państwa prąd ze słońca.


Polski system opustów dla instalacji prosumenckich (Prosument to jednocześnie producent i konsument energii elektrycznej) jest odmianą popularnego w Stanach Zjednoczonych net-meteringu, czyli systemu umożliwiającego rozliczenie wyprodukowanej i wprowadzonej do sieci publicznej energii w ujęciu rocznym. Oznacza to, że prosument może wprowadzić nadmiar wyprodukowanej przez siebie energii do sieci, a po jakimś czasie ją odebrać. Przykładowo energię wytworzoną i wprowadzoną do sieci w lipcu, można odebrać w grudniu. Ustawa o OZE przewiduje, że nadwyżka energii może być magazynowana w sieci publicznej przez okres 365 dni, a jej odbiór odbywa się w stosunku 1:0,8. Oznacza to, że możemy pobrać 80% energii wprowadzonej przez nas do sieci publicznej. Rozwiązanie takie nazywane jest bilansowaniem rocznym energii elektrycznej. Zmiana instalacji elektrycznej nie jest potrzebna.
System fotowoltaiczny wpinamy do już istniejącej instalacji, najczęściej w skrzynkę rozdzielczą. Funkcjonalność sieci elektrycznej jest zachowana z tą różnica, że posiadamy dodatkową mikroinstalację do produkcji prądu. Systemy takie są pozbawione części ruchomych, zatem bezawaryjne i bardzo trwałe. Szacuje się, że panele są w stanie efektywnie produkować prąd przez co najmniej 30 lat.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zapisów na instalacje fotowoltaiczne pod numerem telefonu 84 543 11 23 lub 737-168-005 oraz pod adresem email: inwestycje@ekozambud.pl. Zapraszamy również do naszego biura na ul. gen Władysława Sikorskiego 16 A oraz na stronę internetową www.ekozambud.pl

Pomoc
format_list_bulleted

Fill the survey

Go to the survey